У Кіровограді нові поліцейські прийняли присягу (ФОТОФАКТ)

21.12.2017 09:57
image

В обласному центрі в залі театру імені Марка Кропивницького 24 поліцейських, яких прийняли на службу, дали клятву віддано і сумлінно служити інтересам людей, берегти їх спокій та безпеку. Про це сайту DOZOR повідомили у поліції області.

Захід відбувся під час святкового концерту на честь правоохоронців, які після довгих років служби вийшли у відставку. Рядових поліції запросили на сцену. Там, у присутності сивочолих ветеранів, вони з гордістю виголосили найважливіші у своєму житті слова, від яких нині розпочнуть службову діяльність.

«Мій шлях у поліцію був непростим. Кілька складних етапів тестування, співбесіди, близько 4 місяців навчання дуже загартували такі якості як терпіння, зробили мене більш витривалою і наполегливою. Я готова приступити до роботи і готова працювати так, аби стати гордістю для своїх батьків, знайомих, друзів. І найважливіше – я хочу своєю роботою приносити користь людям. Коли складала Присягу, справді дуже хвилювалася і це один із найважливіших і найяскравіших моментів у моєму житті», – говорить помічник чергового сектору реагування патрульної поліції Світловодського відділу поліції ГУНП в області Ірина Гордова.

Після урочистого заходу молоді поліцейські вирушили до місць дислокації підрозділів, де тепер нестимуть службу на посадах інспекторів груп реагування патрульної поліції.

image
image
image
Переглядiв: 1793