![image](/uploads/posts/2017-12/1513498023_83920.jpg)
Так, взяли участь у конкурсі 28 студентів з різних вишів міста.
«Це регіональний етап всеукраїнської програми «Найкращий студент України». Організатор цієї програми на всеукраїнському рівні молодіжна організація «Студреспубліка», а оргкомітетом нашого кіровоградського етапу виступає Молодіжна рада. Усього було подано 28 заявок на вісім номінацій», – розповіла у коментарі сайту DOZOR член молодіжної ради Яна Сапожнікова.
Студенти міста змагалися у номінаціях: «кращий студент програміст», «кращий студент дизайнер», «кращий студент аналітик», «кращий студент спортсмен», «кращий студент громадський діяч», «кращий студент науковець» та комплексна характеристика «найкращий студент»
«Найкращих студентів у окремих номінація обрало наше журі за поданими заявками, натомість кращі студенти у комплексній номінації представили себе у трьох конкурсах, а саме: відеопрезентація «Я у своєму вищі кращий», «Мій талант кращий» і «Мій фідбек кращий» у якому конкурсанти креативно відповідали на питання журі», – додала Сапожнікова.
Переможницею стала студентка медичного коледжу ім. Мухіна Антоніна Потієнко. Вона отримала від спонсорів конкурсу цінні призи від спонсорів конкурсу та у подальшому має змогу представити наше місто на всеукраїнському конкурсі «Найкращий студент України».
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498078_89686.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498078_72844.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498078_84506.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498078_46799.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498078_21592.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498078_47882.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498078_15138.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498079_69876.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498079_13613.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498079_79229.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498079_90199.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498079_61354.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498079_37958.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498079_66027.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498080_22422.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498180_55057.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498180_31921.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498180_88326.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498180_68052.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498180_91900.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498181_91676.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498181_53189.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498181_75312.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498181_15891.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498182_50714.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-12/1513498181_92103.jpg)