У Кіровограді пройшла скорботна хода у пам’ять про Голодомор (ФОТО)

24.11.2018 19:10
image

Центром Кіровограда кількасот містян пройшли скорботною ходою для вшанування пам’яті жертв Голодомору сьогодні, 24 листопада. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, хода розпочалася від провулку Василівського та пройшла до пам’ятника жертвам Голодомору.

«Я прошу Бога упокоїти всіх заморених голодом наших співвітчизників, а нам дати мудрості. Також висловлюю подяку нашим воїнам, адже доки вони бережуть наші кордони – доти в нас є шанс, що таке лихоліття не повториться», - зазначив єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Крім того, відбулася Всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті» на спомин жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Відбулося покладання квітів до пам’ятника за участі представників влади та громадськості. 

«У день, коли вся Україна згадує події тих часів, не можна залишатися байдужою. Багато людей постраждало, серед яких були і мої родичі. Багато людей долучилося до сьогоднішнього заходу, а це показує те, що наш народ має душу. Хотілося б, щоб не лише у цей день люди згадували про події тих часів», - розповіла у коментарі медіапорталу DOZORучасниця заходу Олена Коваленко.

image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 543