У Кіровограді шукають претендентів на здобуття премії імені Осмьоркіна

01.09.2017 07:48

Кіровоградська обласна рада оголосила конкурс на здобуття обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна. Про це сайту DOZOR повідомили в ОДА.

За інформацією, премія встановлюється у трьох номінаціях:“Національна традиція”, “Новітні спрямування”,  “Мистецтвознавство та історія мистецтв”.

Твори, висунуті на здобуття премії, приймаються конкурсною комісією обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна до 15 жовтня 2017 року. 
Більш докладну інформацію про умови участі в конкурсі та матеріали, що подаються при висуненні творів на здобуття обласної премії, можна отримати в секретаря конкурсної комісії Анатолія Кімнатного за адресою: Кіровоградський обласний художній музей, вул. Велика Перспективна, 60, контактний телефон (0522) 22-36-98.

Довідково:

Премія імені Осмьоркіна присуджується за досягнення визначних успіхів в образотворчому мистецтві та створення яскравих мистецьких доробків у різних видах образотворчого мистецтва (живопис, графіка, скульптура, монументальне, театрально-декораційне), які утверджували б національну традицію, зберігали основи класичного мистецтва, впроваджували новітні форми в образотворчому мистецтві, адаптовані до сучасності, були виконані на високому професійному рівні та здобули широке громадське визнання в Кіровоградській області та за її межами; вагомі мистецтвознавчі або історичні дослідження розвитку образотворчого мистецтва Кіровоградщини, пропаганду та утвердження досягнень художників нашого краю. 
На здобуття премії висуваються завершені твори професійних художників, мистецтвознавців, істориків, краєзнавців, педагогів образотворчого мистецтва, що пройшли фахове випробування (участь у всеукраїнських виставках, розгляд художньою радою та інше) та отримали громадське визнання.

Переглядiв: 829