![image](/uploads/posts/2017-07/1499272597_59877.jpg)
В обласному центрі на стадіоні «Зірка» урочисто розпочався командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих сьогодні, 5 липня. Про це повідомляє DOZOR.
За словами судді змагань Володимира Абраменка, понад 500 спортсменів приїхали з 24 регіонів України.
«Сьогодні будуть розіграні перші медалі з подолання жінками дистанції 100 метрів з перепонами, біг на 110 метрів, штовхання ядра, стрибки у висоту, довжину. Перше нагородження відбудеться о 19.45. В цілому змагання будуть тривати чотири дні. Ранкова програма з 10.00 до 12.00 і вечірня з 17.00 до 20.00, до суботи», – розповів у коментарі сайту DOZOR суддя змагань Володимир Абраменко.
У цьому змаганні спортсмени будуть змагатися за 40 медалей та шанс потрапити до збірної України, яка представлятиме нашу країну на Чемпіонаті світу.
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272596_89749.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272597_34860.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272597_68151.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272694_51060.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272694_18117.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272694_27554.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272694_74068.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272695_22007.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272695_33682.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272765_52591.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272765_56963.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272765_15668.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272765_56288.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272765_41186.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272765_99140.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272766_46865.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272766_92856.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272894_63146.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272895_33027.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272895_12029.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272895_83972.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272895_74038.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272895_61962.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272895_39775.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272895_39680.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272896_37580.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272896_13197.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499272896_46899.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499273528_99736.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499273529_71037.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1499273529_18235.jpg)