У Кіровограді відбудеться Всеукраїнський турнір з боксу

31.05.2017 10:05
image

У обласному центрі відбудеться другий відкритий Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Зверєва з 6 по 11 червня. Про це сайту DOZOR повідомили у обласній федерації боксу.

За інформацією, турнір за участю боксерських команд з усієї країни відбудеться на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В.Винниченка.

На змаганнях представлять чоловічу збірну команду України до 22 років та інших спортсменів. Початок турніру о 12:00.

Довідково:

Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Зверєва започатковано у минулому році. Тоді у змаганнях взяли участь 92 спортсмени з 14 областей України. Кіровоградщина була представлена 14 спортсменами.

Віктор Зверєв був головним тренером молодіжної збірної України з боксу, заслуженим тренером України. З його ім’ям пов’язані найвагоміші успіхи та здобутки українського боксу за останні роки життя. Під його керівництвом українська молодіжна виборювала першість на чемпіонатах Європи та голосно про себе заявляла на чемпіонатах світу.

За часів особистої боксерської кар’єри Віктор Зверєв виборював титул найкращого боксера Європи з боксу серед молоді 1976 р. Вагомі здобутки, як на внутрішній, так і на міжнародній аренах принесли йому визнання як видатному боксеру, а згодом здобуті навики дозволили стати одним з провідних спеціалістів нашої країни. Помер Віктор Зверєв 5 серпня 2015 року.

Фото zasport.zp.ua

Переглядiв: 546