У Кіровограді відбувся "OctoberФест" для автолюбителів (ФОТО) 

22.10.2018 10:04
image

В обласному центрі у парку Перемоги (Міському саду) пройшов "OctoberФест", під час якого змагалися водії вчора, 21 жовтня.  Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, усі бажаючі автомобілісти змагалися в трьох конкурсах: вихлоп, автозвук і тюнінг. У першому конкурсі взяли участь вісім автомобілів, після чого визначили трьох призерів, які отримали грамоти, диплом переможця від автоклубу "12 Region", сертифікат на покупку в автосалоні "АвтоМаркет" і трос. 

"Цього року я вперше виступив організатором фестивалю. Дуже довго тривала підготовка. Я гадаю, що все пройшло на достатньому рівні, адже гості та учасники були задоволені програмою, яку ми підготували. Ми намагалися створити такі умови,  щоб людям було зручно.  Тож під час заходу вони могли випити гарячі напої та поїсти. Нас хвилювали погодны умови,  оскільки це все проходило під відкритим небом. Але нам все вдалося і ми задоволені результатом", - розповів у коментарі медіапорталу DOZOR організатор заходу Ярослав Кілін.

До участі в другому конкурсі долучилося 9 водіїв, які демонстрували звук музики і найгучнішим виявився Daewoo Lanos із показником 125,8 дБ. Переможець отримав сертифікат на тисячу гривень. 

"Я прийшов разом із своєю сім'єю,  щоб відпочити і випробувати сили своєї автівки.  В мене багато позитивних вражень від цього заходу. Зібралося багато водіїв із гарними автомобілями,  з якими можна позмагатися. На жаль,  я не став призером у конкурсі вихлопу. Сподіваюся, що до наступного року покращу можливості свого авто і змагатимуся не лише в цьому конкурсі", - розповів у коментарі медіапорталу DOZOR учасник заходу Олег Кимиренко. 
image
image
image
image
image

Позмагатися у конкурсі тюнінгу заявилося 11 учасників. Переглянувши всі автівки, судді вирішили віддати перемогу автомобілю ВАЗ, у якого 16 конструктивних переробок.  Також спробувати себе у конкурсах змогли і гості заходу.  Зокрема, у конкурсі з тягання автомобіля переміг учасник, який разом із помічником протягнув автівку вагою 1,2 тонни за 10,57 секунд.

image
image
image

Крім того, для дівчат підготували завдання зняти колесо з автівки. Випробувати свої сили вирішило троє найсміливіших. Всі учасниці отримали символічні подарунки, зокрема,  шампанське і грамоти. 

Найцікавішим для присутніх виявилося змагання із поміщення певної кількості людей в автівку. Гостей заходу саджали у  Волгу і Ford. Волга вмістила в себе 19 чоловік,  але абсолютним переможцем виявилася автівка Ford, в яку помістилося 20 чоловік.  

"Вперше побувавши на такому заході, я отримала масу позитивних емоцій та адреналіну. Дуже сподобались конкурси і їх учасники. Я навіть взяла участь в одному з конкурсів, під час якого в автівку саджали  якомога більше людей і було складно не рухатися. Не зважаючи на холодну погоду, від реву та гучної музики автомобілів було гаряче", - поділилася враженнями гостя заходу Вікторія Раца.
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 2154