![image](/uploads/posts/2017-05/1493812145_55755.jpg)
У обласному центрі на базі льотної академії відбувся Всесвітній науковий хакатон NASA SpaceAppsChallenge 2017 в якому взяли участь молоді науковці. Про це сайту DOZOR повідомили у закладі.
За інформацією, у дводенному хакатоні взяли участь 13 команд з Кіровограда, Харкова, Малої Виски та Новоукраїнки. Тему та завдання конкурсу учасники дізналися завчасно та почали працювати над своїми ідеями заздалегідь. В цьому році NASA приділили основну увагу використанню аерокосмічних технологій для вирішення земних проблем.
Члени журі конкурсу, серед яких – викладачі Кіровоградської льотної академії Центральноукраїнського національного технічного університету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Винниченка та кластер «ІТ-Альянс 4.0» вручили призи за власними номінаціями. Зокрема, у номінації «глядацька симпатія» перемогла кіровоградська команда «Inupaq». Другим призером також обрали місцеву команду «STEM альянс 4.0». Переможцями конкурсу стали гості з Харкова - команда «SpaceTeam».
![image](/uploads/posts/2017-05/1493812146_63981.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493812146_99013.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493812147_76426.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493812147_55328.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493812147_36760.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493812148_61754.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493812145_84242.jpg)