![image](/uploads/posts/2017-04/1493203917_28601.jpg)
В обласному центрі відбулося покладання квітів до пам'ятника загиблим жертвам Чорнобиля з нагоди 31-річниці катастрофи на ЧАЕС, сьогодні, 26 квітня, інформує DOZOR.
Понад 200 кіровоградців долучилися до урочистої ходи та традиційного покладання квітів до монументу.
"Шановні ліквідатори техногеної катастрофи, ми з вами пройшли Чорнобиль. Для усіх нас це були страшні часи людського горя, відчаю, злоби, милосердя і чесного виконання свого громадянського обов'язку", - розповів ліквідатор катастрофи на ЧАЕС Леонід Гришков.
![image](/uploads/posts/2017-04/1493203956_81013.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493203956_32644.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493203957_54327.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493203957_50781.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493203955_11677.jpg)