![image](/uploads/posts/2017-05/1493885543_97139.jpg)
В обласному центрі у Ковалівському парку учні 33 шкіл міста змагаються у військово-патріотичному конкурсі "Майбутній захисник України" сьогодні, 4 травня, інформує DOZOR.
У програмі стройового виступу є построєння, маршурування, виконання основних команд та спів патріотичної пісні.
"Головна мета конкурсу - це виховання у нашої молоді поваги до наших військових, виховання патріотизму через елементи стройової підготовки. Стрій - це дисципліна, а дисципліна це початок ефективної армії. У сіддівській колегії є бойові офіцери, ветерани, тому учні покаєуть себе перед дійсними офіцерами. Це також дуже важливий елемент виховання. Наша молодь росте, і росте дуже патріотичною. Це і є Україна, тому, якщо ми не виховаємо молодь, то і України не буде", - говорить співорганізатор конкурсу, голова координаційного сектору національно-патріотичного виховання молоді при управлінні освіти міськради Тарас Бабак.
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885542_96277.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885542_50502.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885543_81016.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885543_31125.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885544_33016.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885544_40327.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885544_37651.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885544_76312.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885545_89493.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885545_49111.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885545_21034.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885546_71620.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885546_86642.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885546_20388.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885547_45262.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885547_56053.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1493885548_57775.jpg)