![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646e0ef392f9d.jpg)
У Кропивницькому 121 претендент на «золоті» та «срібні» медалі. Про це повідомляє прес-служба міськради, інформує медіапортал DOZOR.
Так, порівняно з минулим роком цьогоріч медалістів побільшало. Зокрема, цього року «золоті» медалі отримає на 4 випускники більше, а «срібних» медалей побільшало на 24. Свідоцтва про базову середню освіту учні отримають вже у червні, серед них 235 свідоцтв з відзнакою.