![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/6565d32096301.jpg)
У Кропивницькому на вулиці Вокзальній сталася ДТП за участю автомобілів БАЗ та Renault сьогодні, 28 листопада. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у патрульній поліції області.
Водій маршрутного транспортного засобу БАЗ 22154 не вибрав безпечну швидкість руху, не дотримався безпечної дистанції та скоїв зіткнення з автомобілем Renault Kangoo, що рухався попереду.У автопригоді ніхто не травмувався.Водії врегулювали ситуацію за допомогою європротоколу.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/6565d328efb01.jpg)