У Кропивницькому нагородили піротехніків, які повернулися з виконання бойових завдань

16.05.2023 16:38

У Головному управлінні ДСНС у Кіровоградській області нагородили піротехніків, які повернулися з виконання бойових завдань сьогодні, 16 травня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у службі порятунку. 

Так, очільник управління Віталій Миронюк вручив нагороди особовому складу, який залучався до виконання завдань з розмінування деокупованих територій Харківської області.

Бійці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, які з березня цього року проводили розмінування звільнених населених пунктів Харківщини, днями повернулися додому. На рідній землі на них чекали обійми рідних та близьких, а ще – заслужені нагороди, як свідчення їх особистого вагомого внеску у нашу Велику Перемогу.

За мужність і відвагу, самовідданість і високий професіоналізм, сумлінне виконання завдань за призначенням в умовах воєнного стану нагороди отримали п’ятеро піротехніків та медикиня.

Нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» нагороджено водія-сапера групи піротехнічних робіт Андрія Паламарчука, а його колегу Сергія Резніченка відзначено почесною грамотою ДСНС України.

Почесний нагрудний знак від командувача військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України - медаль «За сумлінну службу» отримали керівник піротехнічного відділення Костянтин Баша та двоє його підлеглих – Богдан Козак та Олександр Волошин, а ще фахівець медико-санітарної частини Тетяна Лугова.

Переглядiв: 480