У Кропивницькому підприємниця заснувала студію, де створюватимуть перуки

01.05.2024 16:04

Перукарка Таїсія Мальована отримала грант завдяки програмі «Власна справа» та відкрила студію з виготовлення перук та накладок «Любисток». Про це повідомили в обласному центрі зайнятості.

Студія також надаватиме послуги з нарощування, відновлення волосся та весь спектр перукарських послуг. Наразі у місті немає подібної студії, а попит на ці потреби є.

Підприємниця розуміла, що для успішного втілення своєї ідеї в життя їй потрібна додаткова підтримка і фінансові ресурси. Грантова програма «Власна справа» стала для неї чудовим способом отримати необхідні кошти та поради від професіоналів у сфері підприємництва.

Підготовка бізнес-плану виявилася важливим етапом у процесі реалізації її мрії. Тому Таїсія Вадимівна зважено підійшла та обдумала всі аспекти свого бізнесу: від аналізу ринку до визначення цільової аудиторії та стратегії маркетингу. Вона врахувала всі можливі ризики та шляхи їх мінімізації, щоб студія «ЛюбистоК» стала тим місцем, звідки її клієнти будуть виходити задоволеними.

Таїсія віддала багато часу та енергії на підготовку до захисту свого бізнес-плану перед комісією Кіровоградського обласного центру зайнятості. Її впевненість у власних здібностях та глибокі знання у галузі перукарства вразили, і жінка отримала підтримку.  

«Разом зі своєю командою ми зможемо допомагати людям, які втратили волосся з різних причин, таких як алопеція (повна та часткова), онкологія (хіміотерапія), захворювання шкіри голови, після опіків та різних шрамів. У 17 років я також зіткнулася із проблемою часткового облисіння. Саме це і спонукало мене зайнятися тим, чим я займаюся зараз», – розповідає грантерка. 

Завдяки гранту та власній наполегливості Таїсія Мальована змогла втілити свою мрію у життя. У команді жінки працюватимуть перукар, пастижер та лешмейкер, яких вона залучить за умовами грантової програми.

Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і ті, хто не має досвіду ведення бізнесу через портал Дія.

Переглядiв: 453