У Кропивницькому погасили марку «Гвардія наступу» (ФОТОФАКТ)

09.05.2023 13:10

В обласному центрі в управлінні Нацполіції відбулося спецпогашення марки «Гвардія наступу» сьогодні, 9 травня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у поліції області.

Новий поштовий блок «Слава Силам оборони і безпеки України! «Гвардія наступу» став продовженням героїчної серії, розпочатої у минулому році випуском «Слава Збройним Силам України!».

Поштовий випуск містить марки із зображенням бійців Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби, штурмові бригади яких готуються до звільнення окупованих територій. Формування спецпідрозділів було розпочато МВС у лютому поточного року.

«Сьогоднішня подія знакова для нас, адже 96 діючих поліцейських Кіровоградщини долучилися до "Гвардії наступу", зокрема до спецпідрозділу Національної поліції України «Лють». Ще 275 цивільних громадян пройшли військово-лікарську комісію і приступили до проходження наступних етапів відбору на службу до цієї штурмової бригади. Бійці нового воєнізованого спецпідрозділу виконуватимуть завдання на деокупованих територіях, а також братимуть участь у подальшому звільненні країни від ворога.Марка «Гвардія наступу» стане одним із символів героїчних буднів наших добровольців, що назавжди залишиться в історії, яку знатимуть і бачитимуть не лише українці, а й весь світ», - зазначив керівник поліції області Роман Козьяков

Переглядiв: 580