![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354cc6e7744.jpg)
В обласному центрі на площі Героїв Майдану відбувся благодійний вуличний концерт рок-гурту «KOZAK SYSTEM» вчора, 28 вересня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Гурт KOZAK SYSTEM – колектив, що став унікальним явищем на українській музичній сцені. П’ятеро музикантів вже десять років створюють пісні, під які неможливо встояти. KOZAK SYSTEM органічно звучать як на багатотисячних фестивалях, так і під час камерних ліричних виступів, а мапа нашої країни оповита їхніми концертними маршрутами вздовж і впоперек. Різнобарв'я репертуару гурту справді вражає, вони не обмежуються стильовими чи жанровими рамками.
«З часом я думаю, кожен розібрався, що таке війна, вивчив закони війни. І и бачимо цілісну картину руху спротиву. Війна – це не лише мілітарна її частина, а і гуманітарна, освітня, культурна, політична та геополітична. Цей великий фронт досягнув сьомого місяця війни. І мені здається, що все, що здавалося найстрашнішим, вже позаду. Наші збройні сили показали, на що вони здатні. Окупанту дали зрозуміти, що легкої прогулянки не вийде. А зараз війна точиться на півдні та сході, а тут, в мирних містах робота по забезпеченню тилу триває. На кожному концерті я завжди говорю людям, які досі себе не знайшли: «Не потрібно очікувати закінчення війни. Її треба прийняти як данність, як факт, що вона невідворотна, що треба знайти себе в цій війні і тоді життя зміниться», - зазначив лідер гурту Іван Леньо.
Приєднуйтеся до нас у соцмережах: Фейсбук: |Телеграм | Інстаграм
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354cd26d026.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354cd7cd0ea.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354cf5bd24b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354cfba2795.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354d00d3f3b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354d0698189.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354d0c1c6bc.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354d11b21ee.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354d17db2dc.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354d1eef434.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354d2496655.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354d2a5843e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354d3019384.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354d3552deb.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-09/63354d3ab6976.jpg)