![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/641c47fcbbf02.jpg)
В обласному центрі на вулиці Івана Олінського сталася ДТП за участю автомобілів «Волга» та Nissan Qashqai вчора, 22 березня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у патрульній поліції області.
Так, водій автомобіля ГАЗ 24 (Волга) під час повороту праворуч не зайняв відповідне крайнє положення на проїзній частині та скоїв зіткнення з автомобілем Nissan Qashqai, який зупинився на вимогу світлофорного об’єкта.
Під час встановлення обставин події інспектори виявили у водія Волги ознаки алкогольного сп’яніння. Але від проходження передбаченого законодавством огляду він категорично відмовився. Та це ніяк не могло врятувати його від відповідальності.
Патрульні поліцейські склали на 58-річного водія протоколи за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та ст.124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/641c48057e6b2.jpg)