У Кропивницькому районі розпочала роботу 37-ма поліцейська станція

22.08.2023 14:23

У Кропивницькому районі на території Суботцівської громади, де проживає більше 12 тисяч мешканців, розпочала роботу поліцейська станція. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у поліції області. 

До участі у заході долучилися  очільник  Кропивницької РВА Віталій Пастушенко, керівник поліції області Роман Козьяков,  голова громади Андрій Борідченко, представники територіального підрозділу поліції та органів місцевого самоврядування.

Під час відкриття станції представили поліцейського офіцера громади Олега Кондратенка, який обслуговуватиме територію, та вручили ключі від службового транспорту. Також присутні оглянули приміщення, де працюватиме правоохоронець – обладнане технікою та усім необхідним у рамках підписаного меморандуму про співпрацю і партнерство. 

«У поточному році вже розпочали роботу шість поліцейських станцій, а загалом на території області 37 станцій функціонують у 35 громадах. Продовжуємо співпрацю для стовідсоткової реалізації у регіоні проєкту «Поліцейський офіцер громади» – одного з пріоритетних у межах впровадження безпекових ініціатив», - зазначив керівник поліції Кіровоградщини.

Переглядiв: 1976