![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665d8a628eece.jpg)
Шестеро поліцейських Кіровоградщини присягнули на вірність народу України. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у поліції області.
Заступник керівника відомства Сергій Котига вручив кожному поліцейському жетон. Побажав ефективно працювати над вдосконаленням свого професійного рівня та у подальшому сумлінно виконувати службові обов’язки.
Найближчим часом правоохоронці пройдуть спеціалізоване навчання у «Житомирській академії поліції» та приступлять до несення служби у секторах реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції області.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665d8a6d2675a.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665d8a75a1fec.jpg)