У Кропивницькому судитимуть 22-річну жінку, яка катувала дитину

05.07.2022 09:52

У Кропивницькому судитимуть 22-річну жікнку, яка катувала та знущалась над знайомою 13-річною дівчиною за те, що остання не віддала гроші які нібито була їй винна. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у прокуратурі області. 

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачена била дитину по обличчю та в область живота, тиснула пальцями на очі. Більш того, жінка наказала малолітній стати на коліна та роздягатися до пояса, в цей час вона взяла кухонний ніж та нанесла дитині 2 порізи на спині, після чого посипала порізи сіллю та наступила на спину ногою.

За висновками психологічної експертизи дитина отримала глибоку психологічну травму. Водночас судово-медична експертиза засвідчила спричинення потерпілій легких тілесних ушкоджень.

Трагічні події мали місце наприкінці 2021 року. Наразі ювенальними прокурорами Кропивницької окружної прокуратури обвинувальний акт відносно жінки за ч.1 ст. 127 (катування) ККУ скеровано до суду для розгляду по суті. Вразі доведення вини їй загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі.

  Приєднуйтеся до нас у соцмережах: Фейсбук: |Телеграм Інстаграм

Переглядiв: 1551

Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?