![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348c628de99.jpg)
У Кропивницькому в Музеї мистецтв відбувся Великодній благодійний аукціон вчора, 2 травня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Цьогоріч захід відбувся задля збору коштів на придбання інструментарію багаторазового використання для нейрохірургічних втручань та для хірурга-проктолога обласної клінічної дитячої лікарні. На аукціоні представили 71 лот. Серед них - картини, а також вироби ручної роботи і прикраси.
Результатом аукціону стала сума 209 тисяч 900 гривень, яку зібрали під час продажу представлених лотів. Непродані експонати продаватимуть онлайн, лоти розмістять на сайті Музею мистецтв.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348c6e80fb9.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348c721edb4.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348c76a6dbf.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348c7a75456.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348d1a71b86.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348c7fd375b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348c900fed6.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348c94ac1d7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348c988cebf.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348c9c684c7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348ca1d4dd8.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348ca6640c5.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348ca9eb5f4.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348caddf705.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cb31d4bd.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cb6b3b6e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cbc2ff77.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cc13a1a8.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cc58e6d7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cc98d42a.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cce802d1.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cd3a8847.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cd93d0e9.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cdd8cee5.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348ce21bc24.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348ce7528a0.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cede1475.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/66348cff0641f.jpg)