![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-04/6621007086bdc.jpg)
В обласному центрі відбудеться Великодній благодійний аукціон 2 травня. Про це повідомила директорка Музею мистецтв Тетяна Ткаченко-Суханова, інформує медіапортал DOZOR.
Цьогоріч аукціон пройде задля збору коштів на придбання інструментарію багаторазового використання для нейрохірургічних втручань та для хірурга-проктолога обласної клінічної дитячої лікарні.
«Для діток, особливо хворих на онкологію, дуже важливо вчасно і швидко отримувати допомогу. Цей інструментарій розширить можливості нейрохірурга в допомозі дітям з пухлинами головного мозку, дозволить проводити її в нашому місті, а не витрачати час і сили на транспортування до столиці. Та відповідний інструментарій для хірурга-проктолога значно розширить можливості хірургів під час надання допомоги дітям в операційній. Це важливий цьогорічний запит лікарів”, - написала Тетяна Ткаченко-Суханова.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-04/66210077edc11.jpg)