![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/638f0fc154760.jpg)
В обласному центрі відбулося урочисте спецпогашення марки «Зброя України» сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
До урочистостей долучилися представники обласної влади та «Укрпошти». За інформацією, частина зібраних з продажу марок коштів піде на допомогу захисникам України. На марці зображене військове озброєння "Вільха", "Нептун", "Стугна-П", "Байрактар ТБ2", FGM-149 "Джавелін", "M142 Хаймарс".
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/638f0fd42c7fd.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/638f0fda6a6b2.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/638f0fdd5aa99.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/638f0fe09b4b8.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/638f0fe4aa6e1.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/638f0fe8728ec.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/638f0febedd3f.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/638f0ff476af7.jpg)