У Кропивницькому відбувся концерт ансамблю пісні і танцю Нацгвардії (ФОТО)

17.05.2023 09:45

В обласній філармонії виступив академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії виступив для військовослужбовців Криворізької бригади. Про це повідомляється на сторінці військової частини 3011, інформує медіапортал DOZOR.

У рамках гастрольного туру містами центру України у Кривому Розі та Кропивницькому відбулися концерти Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України – у Палаці культури Мистецький у Кривому Розі та в обласній філармонії Кропивницького.

Ансамбль представив глядачам ексклюзивну програму, яка складалася із танцювальних та пісеннних номерів. Всі виступи глядачі зустрічали бурхливими оплесками.

«Ми приїхали підтримати особовий склад, подарувати добрий настрій військовослужбовцям, їх родинам а також усім, хто завітав на наші концерти», - відзначив Володимир Бугаєць, очільник Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України.

«Концерт мені дуже сподобався, колектив представив чудову за своєю творчою енергією програму. Особливо запам'ятався гопак у виконанні артистів ансамблю», - поділився враженнями нацгвардієць Данило.

Переглядiв: 1146