![Фото зі сторінки ФБ благодійного фонду](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/65674f0c809f0.jpg)
У Кропивницькому відбувся перший майстер-клас для дружин загиблих захисників України в рамках арт-проєкту «Жива». Про це повідомляють організатори заходу – благодійний фонд «Мрія», інформує медіапортал DOZOR.
Так, основна ідея проєкту – відкрити творчі здібності та відновитися після пережитого горя.
До майстеркласу у відділі Музею мистецтв - картинній галереї Петра Оссовського "Світ і Вітчизна" доєдналося п’ятеро дружин військових. Створити роботи, варті виставок, учасницям допомагали професійні художники. Такі заняття спрямовані на психологічну й соціальну реабілітацію жінок, які пережили особисту трагедію.
До картин, мальованих серцем, учасниці додадуть тексти про рідних людей. Надалі ці роботи презентують на виставках, що зберуть родини військових, учасників і партнерів проєкту, усіх небайдужих.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/65674f225d97c.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/65674f25b59c7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/65674f2d5c0d6.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/65674f31c84c9.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/65674f362578b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/65674f3a381bd.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/65674f3e346be.jpg)