У Кропивницькому вимушених переселенців залучатимуть до громадських робіт – міськрада

11.08.2022 15:52

У Кропивницькому вимушених переселенців залучатимуть до громадських робіт. Про це повідомляє прес-служба міськради, інформує медіапортал DOZOR.

За словами начальника відділу праці департаменту з питань економічного розвитку міськради Миколи Рибака, у міськрайонному центрі зайнятості на обліку перебуває 1707 осіб, які мають статус безробітного, соціальну допомогу отримують понад півтори тисячі осіб. Зареєстровано 240 актуальних вакансій.

- З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну на облік у міськрайонний центр зайнятості стали 773 вимушених переселенці, 473 - отримали статус безробітного, з яких за направленням центру зайнятості працевлаштовано 194 особи. Найбільше вимушених переселенців працевлаштовано в заклади охорони здоров’я, харчової промисловості, торгівлі, знайшлися робочі місця для них і в галузі освіти та житлово-комунального господарства, - повідомив Микола Рибак.

Варто зазначити, що вимушені переселенці знаходять роботу і самостійно. Так понад 70 роботодавців подали заяви до міськрайонного центру зайнятості на компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 166 осіб. Загалом подали документів на компенсацію 1,95 мільйона гривень, із яких 832 тисячі гривень уже виплачено.

- За результатами наради, вирішили зосередити зусилля на питаннях щодо забезпечення працевлаштування внутрішньо переміщених осіб відповідно   до потреб ринку праці на території Кропивницької міської територіальної громади та залучення даної категорії до громадських робіт. Станом на початок серпня до громадських робіт залучено 7 осіб, з яких 5 — вимушені переселенці, - додав Микола Рибак.  

  Приєднуйтеся до нас у соцмережах: Фейсбук: |Телеграм Інстаграм

Переглядiв: 3140

Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?