![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d4764e47530.jpg)
В обласному центрі відбулися заходи до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні сьогодні, 20 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Участь у заході взяли представники обласної та міської влади, активісти, громадські та політичні діячі. На площі Героїв Майдун відбувся мітинг-реквієм. Також присутні поклали квіти до пам'ятної дошки Герою України Віктору Чміленку.
Вшанували хвилиною мовчання учасники заходу і сьогоднішніх Героїв - захисників, які віддали своє життя на фронті. Після цього Архієпископ Кропивницький і Голованівський Марк відслужив літію за усіма полеглими борцями за волю і незалежність України.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d4765599a6f.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d4765a14cd7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d4765dd9bbe.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d476627b900.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d476659059e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d476689d21c.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d4766c61360.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d47670a3a1b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d47674e1379.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d47678a38b0.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d4767c6205a.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d4767fef21e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d476841a33f.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d47687950f1.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d4768b9f9d2.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d4768eeb812.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d476927a616.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d4769644369.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d47699b3456.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d4769cd131a.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d476a033025.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d476a38e0d2.jpg)