У Кропивницькому запрацювала поліцейська станція

14.09.2023 13:34

У Кропивницькому в селищі Гірничому запрацювала поліцейська станція. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у поліції області. 

Обслуговуватиме територію селища, де проживає близько шести тисяч мешканців, поліцейський офіцер громади Максим Варняга. Під час заходу йому вручили ключі від службового автотранспорту. Також присутні оглянули приміщення, обладнане за сприяння громади всім необхідним для роботи правоохоронця.

«Сьогодні на Кіровоградщині запрацювала 39 поліцейська станція. Із Кропивницькою громадою маємо тісну співпрацю з безпекових питань та реалізації проєкту, за що дуже вдячні. Найближчим часом плануємо відкриття третьої станції в обласному центрі. У рамках меморандуму, підписаного цьогоріч у січні, відбувся відбір кандидата на посаду, він пройшов спеціалізоване навчання і готовий працювати поліцейським офіцером громади», - зазначив заступник очільника обласної поліції Олександр Сагаль.

Загалом вже у 36 територіальних громадах області функціонують поліцейські станції, вісім із яких відкрито з початку поточного року – у Надлацькій, Аджамській, Тишківській, Пантаївській, Онуфріївській, Олександрівській, Суботцівській та Новоукраїнській територіальних громадах.

Переглядiв: 628