![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/65718e675bd74.jpg)
У Кропивницькому на вулиці Короленка сталася ДТП за участю автомобілів Dacia Logan та Skoda Octavia, ввечері 6 грудня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у патрульній поліції області.
Водій автомобіля Dacia Logan був неуважний, не вибрав безпечну швидкість руху, не дотримався безпечної дистанції та здійснив зіткнення з легковиком Skoda Octavia, який рухався попереду. На щастя, ніхто не травмувався. Водії врегулювали ситуацію за допомогою європротоколу.