![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/666824bc95a7a.jpg)
У Кропивницькому на перетині вулиць Кавалерійської та Євгена Чикаленка сталася ДТП за участю автомобілів Ford Focus та Honda Accord вчора, 10 червня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у патрульній поліції області.
Водій автомобіля Ford Focus, рухаючись по другорядній дорозі, не надав перевагу в русі транспортному засобу Honda Accord, який рухався головною дорогою. Внаслідок чого відбулося зіткнення.
У цій автопригоді ніхто з учасників дорожнього руху не травмувався. Транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
На водія автомобіля Ford патрульні склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/666824c8a000b.jpg)