У кропивницькій галереї презентували «Поезію квітів» (ФОТО)

28.02.2020 16:43
image

В обласному центрі в галереї «Єлисаветград» відкрилася виставка живопису «Поезія квітів» сьогодні, 28 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, авторами виставки  є художниці Олена Лисак, Ольга Рубцова та Ірина Зубленко.  Усі вони навчаються в студії «Гармонія» Київського політехнічного інституту під керівництвом відомого художника Андрія Кулагіна. На виставці представлено 40 робіт.

«Я радий, що сьогодні за нашим запрошенням до міста приїхала студія Андрія Кулагіна, яка працює вже багато років. Коли Кулагін був в нашому місті, він у нього закохався і сказав, що обов’язково привезе роботи зі своєї студії до нас. Ми готували виставку протягом чотирьох місяців. Я думаю, що вона дуже доречна зараз, адже ми вже в очікуванні весни і чекаємо, коли тепло увірветься в наші душі. І ця виставка є своєрідною «родзинкою», яка допоможе нам наблизитися до весни. Я дуже вдячний, що сьогодні представники студії у нас в гостях», - розповів у коментарі медіапорталу DOZOR Цуканов.
image
image
image
image
image
image
image
image

За словами художниці Ольги Рубцової, заняття творчістю їй дуже подобається, а надихає природа Кіровоградщини, адже вона тут народилася.

«На цій виставці представлено 15 моїх робіт. Я давно займаюся цією творчістю, коли в 1997 році вступила до політехнічного інституту і дізналася, що є художня студія для студентів і викладачів, і заняття в ній безкоштовні. І з того часу я ходжу до цієї студії, але з невеликими перервами. Насправді, це друга моя виставка такого масштабу, оскільки ми працюємо більш для себе  і зовсім не думаємо про те, щоб виставляти роботи. Найбільше у цій роботі мене надихає природа Південного Бугу, адже я народилася у Гайвороні. У мене мрія – перемалювати весь свій Південний Буг, адже там дуже гарно. У Києві малюю, здебільшого, квіти», - поділилася Ольга Рубцова.

За словами Миколи Цуканова, виставку можна переглянути в галереї до 28 березня.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 3267