У Кропивницькому більше двохсот автівок утворили ялинку (ФОТО)

05.01.2020 19:28
image

В обласному центрі у мікрорайоні Новомиколаївка 230 автомобілів утворили ялинку сьогодні, 5 січня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, флешмоб "Автоялинка" щороку проводиться у багатьох містах України. У грудні минулого року в Харкові встановили рекорд - 348 автівок. У Кропивницькому захід пройшов вперше. 

"Близько 5-6 днів у нас зайняла організація цього заходу, зокрема, обирали місце для проведення, дизайн ялинки та збирали учасників. Сьогодні для автомобілістів ми влаштували конкурс на найбільш оригінально прикрашений автомобіль, переможець якого може безкоштовно скористатися автомийкою та перевірити технічний стан на СТО", - розповів у коментарі медіапорталу DOZOR організатор заходу Олександр Горяєв. 

Прикрасою ялинки стала повітряна куля, яку підсвічували автомобілі.

"У Харківській та Київській областях утворили ялинки більше 200 та 300 машин, тому вирішив долучитися до заходу і показати, що наше місто не гірше. У перші дні підготовки приїжджало близько 30 автівок. Дуже приємно, що сьогодні так багато долучилося автолюбителів. Я впевнений, що це лише початок та наступного року автомобілів буде вдвічі більше, щоб наша ялинка була найгарнішою та наймасштабнішою в Україні", - поділився враженнями учасник заходу Микола Литвиненко.
image
image
image
image
image
Переглядiв: 9560