У Кропивницькому Льотна академія презентувала унікальний кліп про життя молодої авіації (ВІДЕО)

29.09.2021 09:58

У Кропивницькому Льотна академія презентувала унікальний кліп з нагоди 70-річчя заснування закладу. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомила керівник оркестру академії Оксана Стяжкіна.

«Все найцікавіше у нашому житті починається зі слів : «А давайте…!!!» Саме ця фраза стала поштовхом для початку нашої творчої роботи над кліпом. Нагадаю, що у травні цього року курсанти та студенти Льотної академії – я, як керівник оркестру, представники КСС розпочали роботу над кліпом до пісні «Smells like teen spirit», гурту «Nirvana». Хочеться зазначити, що відеозйомка та звукозапис проводились без залучення професійної апаратури та спеціалістів. Це додало "гострих" моментів при зйомці та виявило віртуозність монтажера», - каже Оксана Стяжкіна.

Так, автори кліпу вирішили зробити своєрідний aviation cоver.

«Це навіть не кліп на одну пісню. Це відеоісторія про життя молоді авіації: її мрії, сподівання, розчарування та окрилення, перші польоти і високе небо майбутніх злетів.  Ми не просто так обирали період презентації нашого відео. Один із основних моментів – це 111 річниця першого польоту над Єлисаветградом. Також в ці дні і Льотна академія святкує 70-річний ювілей. І не менш вагомим по значимості, але тріііішечки J меншим по кількості років, святкуємо ми з учасниками оркестру 10 річний ювілей моєї роботи на посаді керівника колективу. Ще хочеться зазначити, що 30 тому був випущений другий альбом групи «Nirvana», «Nevermind», в якому «Smells like teen spirit» була першим та найпопулярнішим хітом групи», - зазначає Оксана Стяжкіна.
«Ми щиро вдячні усім, хто зробив свій внесок у цю не легку, але цікаву справу. Незабутні враження я отримала під час пробного запуску двигунів літака АН-26 авіакомпанії «УКРАЕРОРУХ». Для мене особисто, це був перший досвід «пілотування»: під час зйомок кліпу я займала місце другого пілота і мала можливість пережити враження першого польоту!» - ділиться керівник оркестру.

 

Переглядiв: 2514