У Кропивницькому нагородили лауреатів обласної премії імені Осмьоркіна (ФОТО)

08.12.2021 15:09
image

В обласному центрі відбулося нагородження лауреатів премії з образотворчого мистецтва імені О. Осмьоркіна сьогодні, 8 грудня. Про це повідомляє медіа портал DOZOR.

Так, у номінації «Національна традиція» переміг художник Анатолій Кімнатний – за серію робіт «Кіровоградщина очима художників.  За творчі доробки в оригінальній авторській манері виконання малюнку в номінації «Новітні спрямування» лауреатом премії стала Наталія Мартинюк.

У номінації «Мистецтвознавство та історія мистецтв» перемогу отримали представники творчого колективу у складі Тетяни Ткаченко, Оксани Віжевської та Валентини Ноженко – за створення друкованого проекту – альбому «Музей мистецтв. Кропивницький».

«Мені дуже приємно. Хочу сказати, що серія робіт «Кіровоградщина очима художників», за яку я отримав премію, присвячена красі нашої області і ця тема в моєму житті з’явилася завдяки Валерію Давидову, - колишньому директору нашого музею. Він вперше взяв мене на пленер, коли я був студентом. З того часу ми щороку виїжджаємо, працюємо. Ця тема має початок і не має кінця», - зазначив лауреат премії Анатолій Кімнатний.
«Альбом «Музей мистецтв» - наша гордість, адже він надрукований в рамках виграного гранту Українського культурного фонду, - зазначила Тетяна Ткаченко. – Ми щиро раді, що альбом є, він відзначений високою нагородою – премією імені Осмьоркіна. І ми працюємо далі».
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

 

 

 

Переглядiв: 612

Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?