У Кропивницькому обрали кращих наймолодших моделістів (ФОТО)

03.12.2019 14:33
image

В обласному центрі в КЗ «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» відбувся обласний етап всеукраїнського конкурсу-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в управлінні освіти ОДА.

Так, у змаганнях взяли участь 12 команд у складі 24 учасників, які виборювали право першості у чотирьох номінаціях: теоретичний залік; конструкторське завдання (виготовлення моделі автомобіля на гумомоторі), технічне завдання (виготовлення об’ємної моделі робота з окремими рухомими частинами), спортивно-технічне завдання (виготовлення моделі планера),а також запусків планерів на дальність польоту та моделей автомобілів на найбільшу відстань.

За сумою командних балів перше місце посіла команда Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості у складі Олександра Карнаухова та Вадима Неізвєстного (керівник команди Олександр Марченко).

На другому місці - вихованці гуртка початкового технічного моделювання Центру дитячої та юнацької творчості Знам’янської міської ради ускладі Костянтина Замашного та Анастасії Нестерової (керівник команди Людмила Догадіна).

Третє місце за кількістю набраних балів зайняла команда центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» Новоукраїнської міської ради у складі Мирослава Юрескула та Антона Седлярова (керівник команди Микола Тараненко).

image
Переглядiв: 478