У Кропивницькому один з абітурієнтів не потрапив на ЗНО

25.06.2020 14:17

На Кіровоградщині ЗНО з математики відбулося спокійно та без порушень сьогодні, 25 червня. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомив начальник управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА Володимир Таборанський.

«На сьогодні ЗНО з математики в Кіровоградській області відбулося відповідно з усіма вимогами. Порушень на пунктах тестування не зафіксовано. Ми маємо явку учасників тестування на рівні 71 % - це 3 296 абітурієнтів. Працювали 19 пунктів тестування, 315 аудиторій. Були задіяні 792 працівника. У нас мала місце лише одна ситуація на пункті тестування у Кропивницькому, який розміщений на базі Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського. Там мав місце недопуск до ЗНО одного з абітурієнтів, у якого була підвищена температура», - повідомив Таборанський.

За словами посадовця, абітурієнт може скласти ЗНО під час додаткової сесії, оскільки підвищення температури та подальший недопуск абітурієнта на ЗНО кваліфікується, як у зв’язку зі станом здоров’я.

«Абітурієнт повинен звернутися до лікарні, зафіксувати свій стан, тоді він матиме право здавати ЗНО під час додаткової сесії, як і в попередні роки», - додав Таборанський.
Переглядiв: 2253