У Кропивницькому показали виставу, створену на основі інтерв’ю кропивницьких спецпризначенців (ФОТО)

22.09.2021 16:40
image

В Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.. М. Кропивницького відбувся показ нової вистави «Іду за вас» в рамках свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, вистава поставлена в жанрі документального театру. Історія створена на основі інтерв’ю чотирьох бійців 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго. Назва вистави є похідною від легендарного вислову князя Святослава: «Іду на Ви», що стало гаслом Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Довідково:

Документальний театр - це іноваційний напрям в театральному мистецтві, вид театру, що набув своєї популярності на рубежі ХХ - ХХІ сторіч.  Цей специфічний жанр поєднує в собі стилістику театрального мистецтва та злободенного соціального аналізу. Документальні вистави складаються з монологів або діалогів звичайних людей. Для них характерна побудова сюжетних ліній винятково на реальних подіях. Основою є справжні інтерв’ю, архівні документи, кримінальні справи, свідчення, спогади тощо,  у яких відображено реальні події та долі людей.

 

Переглядiв: 729