У Кропивницькому поки немає широкої доступності вакцин проти грипу

29.10.2020 17:42

На сьогоднішній день широкої доступності вакцин від грипу у Кропивницькому ще немає. Аптеки отримують вакцини в дуже малій кількості. Про це повідомляє прес-служба міського управління охорони здоров’я, інформує медіапортал DOZOR

За даними, які надають представники аптечних мереж міста, наприкінці минулого тижня в аптечній мережі з'явилися незначні об'єми вакцини від грипу "Ваксігрип" (Франція) та "ДжісіФлю" (Корея).

В аптечних мережах інформують, що оптові постачальники вакцин від грипу надають їх для роздрібної торгівлі дуже малими партіями і нерегулярно, тож достатньої кількості препаратів для масової вакцинації громадян у Кропивницькому ще немає.

"Централізованого постачання вакцин від грипу заклади не отримують. Вакцини від грипу є тільки в роздрібній торгівлі, тож бажаючим вакцинуватися доводиться слідкувати за надходженнями самостійно. За інформацією керівників аптечних закладів, аптеки очікують нових поставок вакцин, тому не варто хвилюватися", - прокоментувала начальник управління охорони здоров'я Оксана Макарук.

До того ж бажаючі придбати вакцину від грипу можуть звернутися до аптек для формування заявок та постановки у чергу. Така послуга є в аптеках "Ліки Кіровоградщини", "Ліки Плюс" та "Кіровоградфармація".

 

Переглядiв: 292