У Кропивницькому працівницю банку засудили за привласнення коштів клієнтів  

14.08.2020 12:21

Ленінський районний суд виніс вирок працівниці одного з банків, яка звинувачувалася у привласненні коштів клієнтів. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у прокуратурі області. 

Так, жінка знімала кошти вкладників банку через підробні платіжки. Їй призначили покарання - позбавлення волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані із матеріальною відповідальністю на строк 1 рік та штрафу в розмірі 5 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 85000 грн. 

Враховуючи, що особа щиро покаялась, співпрацювала зі слідством та відшкодувала завдану шкоду, суд звільнив її відвідування покарання, встановивши випробувальний термін.

За даними слідства,обвинувачена, працюючи у державному банку, маючи право доступу до інформації, що обробляється у базах банку, створювала в програмному комплексі кредитні рахунки на ім’я клієнтів банку без їх відома та несанкціоновано змінювала інформацію, яка обробляється у автоматизованих системах банку щодо кредитного ліміту.

Згодом створювала підроблені платіжні документи та знімала готівку через банкомати. Загальна сума привласнених коштів склала 62 тис грн.

Переглядiв: 453