У Кропивницькому презентували «Жіночність» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

10.08.2021 09:37
image

В обласному центрі у парку «Ковалівський» відбулася презентація виставки художниці Аліни Давиденко під назвою «Жіночність» вчора, 9 серпня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, роботи виконані у жанрі живопис. Символічно, що презентація картин відбулася у день народження художниці. За словами Аліни Давиденко, головна мета виставки – нагадати кожній представниці прекрасної половини людства про силу жіночності та про неймовірну енергетику, якою вони наділені від природи.

«Темою моєї виставки є жіночність і це невипадково. Тому що для мене справжня жіночність не піддається опису в Вікіпедії, це не наука, яка все може пояснити. Тому мені хотілося розкрити цю тему і поділитися з вами своїм натхненням через мистецтво. Жіночність це як релігія духовності, яка знаходитися всередині і її можна тільки відчути. Вся повнота цього відчуття розкривається поступово. Вона постійно в процесі, немов квітучий квітка, який ось-ось розкриється і випустить таємничо-звабливий запах, що огортає все навколо! Її не можна не помітити, тому що вона привертає зсередини, випускаючи у зовнішнє то, що є чистота, чистий, сонячна вібрація життя, яку як подарунок потрібно цінувати, плекати і ділитися з іншими», - розповіла у коментарі медіапорталу DOZOR автор виставки.
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
imageХудожниця зазначає: наразі є багато марафонів та курсів про розвиток жіночності, однак ця риса притаманна кожній дівчині, без виключення. І це неймовірна сила, яку потрібно розвивати у собі самостійно.
«Навколо зараз так багато про те, як розвинути жіночність, як набути цю жіночу енергію. Відразу хочеться пожартувати на цю тему: Жінці робити щось спеціальне для того, щоб бути жіночною, це як коту робити щось спеціальне, щоб бути котом.  Але коту не продаси марафон «Розкрий свою жіночність». У кота з самооцінкою все чудово. Тож заклик цієї виставки в тому, щоб просто нагадати кожної з нас про силу жіночності. Про те, прекрасне, що є всередині у нас. Про ту енергію, що вже закладена у нас від природи», - додала Аліна Давиденко.
Художниця каже: на виставці є кілька картин, які несуть для неї особливу символіку - робота "Основні частини жінки" несе сенс возз'єднання розуму та серця. Картина, де зображена дівчина з квітучими калами - висловлює гармонію з природою.
"Дві картини, що зображені на афіші, недарма обрані як головні по сюжету. Тому що перша - це  квітка у вигляді -матки, що символізує продовження життя. А друга - про красу жіночого тіла. Музою для портрета стала моя подруга Марина", - пояснює Аліна Давиденко. 
image
image
image
image
image
image
image
image

Супроводжувався захід чудовою музикою та цікавими майстер-класами з малювання для дітей. До виставки долучилися не лише запрошені гості, а й просто перехожі, які гуляли вечірнім парком. Враженнями від побаченого вони поділилися з медіапорталом DOZOR.

«Дуже приємно усвідомлювати, що в нашому місті є такі молоді та чудові таланти, які організовують заходи, які можна відвідати, до того ж, безкоштовно. Такі люди беруть участь у арт-розвитку міста і вкладають щось прекрасне та красиве в покоління молодих людей, які приходять на такі заходи.  Картини не просто прекрасні, вони чарівні, адже відображають душу та характер жінки», - зазначила гостя заходу Світлана.
«Картини дуже цікаві, дійсно, жіночні. І хоча зараз існує така феміністична тенденція, коли жінки забувають про те, що вони жінки, така виставка дає можливість нагадати нам про це і задуматися про те, що ми – ніжні та тендітні створіння», - поділилася кропивничанка Алла Бонк.
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

image
Переглядiв: 6019