У Кропивницькому пройде акція, присвячена пам’яті померлих від передозування вуличними наркотиками

19.10.2020 15:33

В обласному центрі відбудеться акція «Рік без майбутнього»,  присвячена пам’яті молодих людей, які торік померли від передозування вуличними наркотиками, у вівторок, 20 жовтня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили організатори заходу – благодійний фонд «Повернення до життя».

Соціальні працівники, клієнти, активісти та волонтери благодійного фонду вийдуть на вулиці міста для того, щоб замалювати рекламу наркотиків та нагадати про тяжкі наслідки закладок.

«Цією акцією ми прагнемо актуалізувати проблеми легкої доступності вуличних наркотиків для дітей та підлітків Кропивницького. Одночасно ми хочемо звернути увагу місцевої влади на те, що проблема вживання підлітками психоактивних речовин наразі існує і її потрібно вирішувати комплексно. Наприклад, у нас відсутнє приміщення для центру, в якому проводилась би профілактична робота та психологічна підтримка підлітків, які мають досвід вживання наркотиків, та їх родин. Ми зверталися до влади з цим питанням неодноразово і вкотре хочемо нагадати про це» - розповідає психолог фонду Олена Лимар.

Організатори події запрошують усіх небайдужих долучитися до ініціативи.

Початок акції о 14.00 від молодіжного ком’юніті-центру «VIP-Бункер» (адреса: вул. Чорновола, 14/2).

Переглядiв: 737