У Кропивницькому шукають «Молоду людину року»

03.06.2020 14:26

В обласному центрі проводиться міський конкурс «Молода людина року – 2020». Про це йдеться на сайті міськради, інформує медіапортал DOZOR.

За інформацією, у конкурсі можуть брати участь громадяни України віком від 18 до 35 років, мешканці міста. Як повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради, претендент може бути висунутий трудовим (навчальним) колективом за місцем роботи (навчання) та громадськими організаціями.

За результатами експертної оцінки комісії конкурсу, присуджуються відзнаки «Молода людина року» у семи номінаціях. Зокрема: «Молодий захисник України», «Відкриття року в області культури і мистецтва», «Відкриття року в області фізичної культури і спорту», «Молодий працівник промислової галузі», «Молодий підприємець року», «Молодий науковець року», «Сила духу».

За підсумками конкурсу у кожній номінації визначається один переможець. Для участі у конкурсі подаються наступні документи:

- лист-клопотання про присудження звання «Молода людина року»;

- характеристика кандидата із зазначенням його досягнень за підписом керівника, що скріплюється печаткою;

- копії документів, що підтверджують досягнення кандидата;

- копія паспорта кандидата;

- згода кандидата на обробку персональних даних.

Термін подачі документів до 22 червня 2020 року. Заявки подаються в друкованому (письмовому) вигляді за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 316-а, 313. Телефон (0522) 35 83 11

Переглядiв: 303