У Кропивницькому шукають претендентів на посаду директора училища

21.09.2021 16:15
image

Управління освіти Кропивницької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Центральноукраїнського вищого професійного училища   ім. Миколи Федоровського. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у міськраді. 

Так, кваліфікаційні вимоги до претендентів: вільне володіння державною мовою, вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу, та  стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти не менше трьох років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», автобіографію, копію паспорта громадянина України або ID-картки, копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), копію трудової книжки, довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Термін подачі документів: з 21 вересня по 13 жовтня включно.

Документи подаються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 130.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст  управління освіти Прудко Наталія Володимирівна, тел.: 35 83 45. Е-mail: osvita@krmr.gov.ua.

 

Переглядiв: 755