У Кропивницькому стартує конкурс «Я малюю Україну»

07.11.2019 14:56

В обласному центрі дітей віком до 14 років запрошують до участі у конкурсі «Я малюю Україну». Про це повідомляється на сайті міської ради, інформує медіапортал DOZOR.

Так, конкурс пройде у трьох вікових категоріях: перша - до 7 років, друга - від 7 до 10 років, третя - від 11 до 14 років. Нагородження переможців відбудеться в рамках святкових заходів до Дня Святого Миколая.

Конкурсні роботи, малюнки, можуть бути виконані в будь-якій художній техніці на  українську тематику. Розмір робіт має бути у форматі А3, малюнок повинен відповідати  темі конкурсу. Оцінюватиметься також естетичне оформлення конкурсної роботи.

Від одного учасника конкурсу приймається одна робота. На звороті  конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою назву роботи, техніку виконання, прізвище, ім’я, по батькові та вік автора конкурсної роботи, місце навчання, контактний телефон.

Конкурсні роботи необхідно до 10 грудня 2019 року надати до управління молоді та спорту за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кім. 313.

Номер телефону для довідок: (0522) 24 34 97. Детальніше з умовами Конкурсу можна ознайомитись за посиланням

Переглядiв: 433