У Кропивницькому відбулось свято духовного співу (ФОТО)

10.10.2019 16:54
image

В обласному центрі у Благовіщенському храмі Пресвятої Богородиці вже в одинадцяте відбулося свято духового співу. Про це повідомляється на сайті облдержадміністрації, інформує медіапортал DOZOR.

Так, за традицією захід проходить напередодні великого православного свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня слави українського козацтва.

image

Цьогоріч у святі взяли участь близько 20 світських та церковних вокально-хорових колективів Кіровоградщини. Серед них: архієрейський хор Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці (м. Кропивницький), муніципальний молодіжний жіночий хор «Сріблясті голоси», хор «Зоряне сяйво» Кропивницького музичного коледжу, хор Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря (м. Кропивницький) та інші вокальні колективи.

У рамках свята діяла виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Торжество благодаті, сумління, таланту». Близько 30 народних майстрів та майстринь творчого об’єднання «Дивосвіт» представили на виставці роботи з духовної тематики у різних видах технік, серед яких вишиті ікони, рушники, твори живопису.

image
image
image
Переглядiв: 756