У Кропивницькому виші відбувся конкурс «3D моделювання та друк»

03.12.2021 11:09
image

У Центральноукраїнському національному технічному університеті пройшов конкурс «3D моделювання та друк». Про це повідомляє медіапортал DOZOR. 

У конкурсі брали участь 10 студентів – представників Центральноукраїнського національного технічного університету, Кропивницького інженерного фахового коледжу ЦНТУ, Світловодського політехнічного фахового коледжу ЦНТУ і Олександрійського політехнічного коледжу, що навчаються за освітніми програмами «Галузеве машинобудування».

Завданням конкурсу передбачалося спроектувати об’ємну модель деталі складної конфігурації протягом однієї години. Для студентів Центральноукраїнського національного технічного університету час на виконання завдання було зменшено на 10 хвилин.

Більшість конкурсантів вчасно справились з поставленим завданням. Переможців конкурсу визначало журі за комплексними показниками: якість, повнота, методичність і швидкість виконання завдання.

Одноголосним рішенням журі переможцями конкурсу стали: Олександр Лядський (Олександрійський політехнічний коледж) – 1 місце; Денис Бушканець (Світловодський політехнічний фаховий коледж ЦНТУ) – 2 місце і Артем Меткий (Олександрійський політехнічний коледж) – 3 місце.

Всі конкурсанти отримали дипломи учасників, а призери – дипломи переможців від Центральноукраїнського національного технічного університету, дипломи і відзнаки Академії Прикладних Наук, а також оригінальні медалі і грошові призи від організаторів конкурсу.

image
Переглядiв: 404