У Кропивницькому врятували старого пса, якого кинули помирати (ФОТО)

02.03.2021 16:01
image

У Кропивницькому врятували старого пса, якого покинули господарі та передали безпритульному, аби той відніс його в посадку помирати. Про це повідомляється на сторінці зоозахисної організації «БІМ» у Фейсбук, інформує медіапортал DOZOR.

«Ось чесно ... ніколи не перестанемо дивуватися людській жорстокості. Ніколи не зможемо зрозуміти і прийняти, як так можна вчинити?! Вчора наш друг їхав по дорозі і помітив таку картину - місцевий безпритульний тягне на мотузці собаку .. Відповідно не звернути увагу на таке неможливо. Зупинився, почав розпитувати. Виявилося, що в близькому від міста селі помер чоловік, ну, і родичі не придумали нічого розумнішого, як вирішили позбутися його старого пса», - повідомляють волонтери.
image
«Методи широко відомі в народі: завезти в посадку, подалі від будинку.  Але, самі, мабуть, заморочуватися не хотіли, за 100 грам погодився це зробити цей безпритульний. Не всі безпритульні лояльні до тварин, цьому взагалі «пофіг»... йому "заплатили" ось і тягнув собаку подалі в посадку, щоб прив'язати і залишити. За пачку цигарок погодився собаку притримати, поки ми не приїхали Ось так старий пес міг закінчити своє життя, з особливою "вдячністю" від близьких людей ... Пса забрали, він реально старий і немічний,  дай Бог поживе хоч трохи по-людськи у нас», - йдеться на сторінці «БІМу».
image
Переглядiв: 952