У лікарні на Кіровоградщині провели надскладну операцію з пересаджування кістки (ФОТО)

23.07.2021 09:00

У Голованівській ЦРЛ провели надскладну операцію – з ліквідації хибного суглобу та пересаджування кістки з тазу на місце хибного суглобу. Про це повідомляється на сторінці закладу у Фейсбук, інформує медіапортал DOZOR.

За інформацією керівника закладу Іллі Іванця, пацієнт звернувся зі скаргами на постійні болі в передпліччі. Раніше він був прооперований в місті Одеса, де йому синтезували перелом - пластиною. Після рентгенологічного дослідження, лікар встановив діагноз - хибний суглоб (незрощення в місці перелому).

Особливість хірургічного втручання полягала в тому, що воно проводилося у два етапи.

«В операційній одразу проведено дві операції, а саме: взяття «частини» кісткової тканини із таза, подальша її пересадка до променевої кістки передпліччя та повторне «зкріплення» кісткових фрагментів за допомогою пластини!», – розповіли лікарі.

Операція пройшла вдало завдяки злагодженій роботі команди медиків. Зокрема, мова йде про -анестезіолога – Олексія Семілуцького, травматолога-ортопеда Владислава Уфнаровського.

«Я пишаюсь тим, що нам із засновником та всією професійною командою однодумців Голованівського району вдається залучати таких амбітних та наполегливих професіоналів своєї справи і щиро вдячний їм за їхню роботу!»  –  каже директор ЦРЛ.
image
image
Переглядiв: 5756