У протитуберкульозному диспансері Кропивницького знайшли порушень на півмільйона

08.11.2019 10:03

Аудитори виявили порушень на суму 551,5 тис. грн у Кіровоградському обласному протитуберкульозному диспансері. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у відомстві.

Так, ревізія тривала більше року. Фахівці встановили, що підприємство зайво виплатило 101,4 тис. грн відпускних. Зокрема, відкликаним із відпусток працівникам проводилася оплата за відпрацьовані дні, однак нараховані відпускні надалі не утримувалися та не підлягали відповідному перерахунку.

Також виявили й низку інших порушень при нарахуванні заробітної плати на загальну суму 299,2 тис. грн: зайві доплати до мінімальної заробітної плати, завищення премій, зайву оплату праці сумісникам, а також завищення єдиного соціального внеску на заробітну плату працівникам, яким надано статус інваліда тощо, через що підприємством зайво сплатили 84,4 тис. грн єдиного соціального внеску.

Окрім того, підприємство оплатило комунальні послуги вартістю 64,9 тис. грн за юридичних осіб, які орендували приміщення.

За результатами ревізії до підприємства застосували попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства стосовно 4 посадових осіб склали протоколи про адміністративні правопорушення.

 

 

Переглядiв: 748