У театрі привітали кращих аграріїв Кіровоградщини (ФОТО)

14.11.2018 13:49
image

В обласному центрі в українському академічному музично-драматичному театрі ім. М. Л.  Кропивницького привітали працівників сільського господарства із професійним святом сьогодні,  14 листопада. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, під час заходу вручили нагрудний знак «Заслужений діяч науки і техніки України» декану факультету сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ Василю Салу, нагрудний знак «Заслужений працівник сільського господарства України» вручили директору з виробництва товариства «УкрАгроКом» Віталію Згамі та звання «Заслужений лісівник України» отримала директор ДП «Онуфріївське лісове господарство» Валентина Здебська.

image
image
image
image
«Цей рік дав нам можливість збирати в різних куточках області гарний врожай. Сто тисяч людей,  які сьогодні працюють у аграрній сфері сподіваються,  що восени їхнє життя буде кращим. На сьогодні величезна відповідальність покладена саме на галузь сільського господарства. Я хочу подякувати за те,  що наші села виглядають гарними та затишними. Також дякую за добрий врожай, який має цього року Кіровоградщина,  не дивлячись на погодні умови. Я хочу побажати всім доброго здоров'я і врожаю», - привітав із професійним святом голова ОДА Сергій Кузьменко.

Загалом грамотами, почесними грамотами  облдержадміністрації та обласної ради  нагородили 26 працівників, зокрема,  механізатора ТОВ «Рассвет» Новоукраїнського району Станіслава Лапу, директора ТОВ «Долинівка» Гайоворонського району Вадима Хоменка, механізатора ПП «Хоружій» Долинського району Сергія Гордієнка, голову фермерського господарства «Станіслав» Кіровоградського району Євгена Кіма і тракториста-машиніста ТОВ «СТЕП» Олександрійського району Сергія Глеба.

image
image
image
image
image
image
image

Після церемонії нагородження для глядачів зі святковим концертом виступили актори обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького, академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни», народний колектив бального танцю «Конвалія», камерний оркестр «Концертіно», хореографічний ансамбль «Росинка» та інструментальний ансамбль «Єлисавет-ретро».

«Святковий концерт мені сподобався, адже виступали найкращі солісти театру та талановиті колективи. Вважаю, що святкувати цей день потрібно саме в театрі для того, щоб люди, які працюють увесь час на землі, мали уявлення про те, що на Кіровоградщині також є культура, яка працює для них», - розповів у коментарі медіапорталу DOZOR начальник відділу організації виробництва продукції тваринництва та маркетингу сільськогосподарської продукції Бобринецького району Юрій Пальоний.
image
image
image
image
Переглядiв: 1273